More items from this sellerView All

24-osaline lauanõude komplekt Berlinger Haus BH/2213 Mirror Rose Gold

Kategooria: Tootekood: 5999108418310

67.09  109.79  Sisaldab käibemaksu

Tootekirjeldus:
Lauanuga 5,0 mm x 6 tk
Lauahark 3,0 mm x 6 tk
Laualusikas 3,0 mm x 6 tk
Teelusikas 2 mm x 6 tk

Värv: roosa kuld

Laost otsas

Kirjeldus

24-osaline söögiriistade komplekt Berlinger Haus BH-2213 Mirror Rose Gold

See armas 24-osaline söögiriistade komplekt on suurepärane täiendus teie kodule. Selle eripärane disain paistab teie söögilaual silma ja sulandub ideaalselt teie kaasaegse koduga. Komplekt sobib suurepäraselt meie Black Rose ja Rose Gold kollektsioonide toodetele. Iga meie kollektsioon pakub laia valikut tooteid. Looge täiuslik õhtusöögikomplekt, et nautida täiuslikku einestamiskogemust.

Kõik Berlinger Hausi söögiriistade komplektid on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest ning vastavad söögiriistade tootmise ja range kvaliteedikontrolli uusimatele nõuetele.
Õige kasutamise ja hoolika hoolduse korral püsib teie Berlinger Haus BH-2213 läikiv, poleeritud ja heas seisukorras pikka aega.

Puhastusjuhised:

Spetsiaalse kattega peene ja õrna töö tõttu on seda mudelit soovitatav käsitsi pesta. Peske söögiriistad võimalikult kiiresti pärast kasutamist, et vältida pikaajalist kokkupuudet toidujääkidega. Kasutage kuuma vett, neutraalset ja õrnatoimelist pesuvahendit ning siledat käsna. Pärast pesemist kuivatage kohe pehme lapiga.

Lisainfo

Kaal 1.454 kg
Mõõtmed 27 × 23 × 4.5 cm
Virtuves PasaulisÜhtegi hinnangut pole veel leitud!
  • Kaupluse nimi: Virtuvespasaulis
Külastage poodi
Rohkem tooteid