Šašlõkk puupulgaga võib olla kahte tüüpi: üksikud ja topeltsuled. Üksikute šašlõkkide pikkused erinevad vahemikus 40 kuni 60 cm. Vastavalt erinevad ka nende hinnad: ühe šašlõki hind puupulgaga varieerub vahemikus 6,00 kuni 7,80 eurot. Šašlõki tööosa on valmistatud roostevabast terasest, samas kui käepide on puidust.

Topeltšašlõkkidel on kaks haru ja puidust käepide. Nende üldpikkus on 61 cm. Tööosa on samuti valmistatud roostevabast terasest. Selle pikkus on 45 cm.

Filtrid
Kui saabub kõige soojem aastaaeg, tekib soov veeta rohkem aega looduses. Ja toit, mis on valmistatud aias või järve kaldal, tundub palju maitsvam kui see, mis on valmistatud isegi kõige kaasaegsemas köögis. Seega algab šašlõkkide hooaeg ja mitmekülgsete šašlõkkide valmistamise aeg. Üks olulisemaid asju on šašlõkki grillil valmistada. On aeg unustada päevad, mil oli raske šašlõkivarre otsi pöörata. Täna saate nautida šašlõkke puidust käepidemetega. Neid võib julgelt isegi lastele puudutada. Eriliselt mugavad on kahekordsed šašlõkivarrastel puidust käepidemetega. Neil on kaks hambakest šašlõkkide kinnitamiseks ja üks puidust käepide. See säästab ruumi grillrestil ja võimaldab valmistada üsna palju šašlõkke.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles