Pakume antiikset disaini, kuid kaasaegsete funktsioonidega erinevate värvidega õlilampe. Need on valmistatud tsingitud terasest ja on rooste suhtes vastupidavad. 25,5 cm kõrgusega lampidel on 340 ml maht. Kasutatakse läbipaistvat parafiini või õli ning põlemist tagatakse kuni 20 tunniks. Soovitud värvilist õlilampi saab osta hinnaga 33–37 eurot.

Filtrid
  • Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.
Pärlampidel on täna tõeline renessanss. Antiiksed lambikujundused kombineeruvad kaasaegsete tehnoloogiate ja funktsioonidega. Vaid 340 ml mahutavus selgele parafiinile või õlile tagab lambi põlemisaja kuni 20 tundi. Lampi saab kasutada nii siseruumides kui ka välitingimustes, sest kuumuskindel klaas kaitseb leeki suurepäraselt tuule ja teiste looduslike tingimuste eest. Kui soovite oma kodus luua veidi minevikku meenutavat atmosfääri, on pärlamp suurepärane valik. Eriti veel, kui saate valida suure värvivaliku hulgast. Seega peaks pärlambi kohandamine oma kodu sisekujunduse värvipaletiga olema tõeliselt lihtne. Sageli otsivad inimesed sellist tüüpi lambaid suvilaruumidele või soovivad oma lähedasi rõõmustada sooja kingitusega. Sellistel juhtudel tuleb pärlampe hoiustada ja transportida. Nende kaitsmiseks saate osta spetsiaalsed korpused, mis tagavad maksimaalse kaitse.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles