Kas teile meeldib väljas süüa teha? Kas te sageli naudite mahlaseid steike, maitsvaid hautisi ja muid roogasid? Siis teate, et väljas valmistatud toidu maitse sõltub suurel määral erinevatest grillitarvikutest. On väga oluline soetada tõeliselt kvaliteetsed grillvõred, tugevad vardad ja muud grillimiseks mõeldud tööriistad. Ainult kvaliteetsete ja funktsionaalsete grillitarvikute abil saate nautida maitsvamaid roogasid värskes õhus.

Filtrid

Kepimo grotelės arba iešmai?

Paljud nõustuvad, et õues küpsetatud toit eristub oma maitsete ja aroomide poolest. Seetõttu otsustab paljud soojade ilmade saabudes nautida õues valmistatud toitu. Kuid selleks, et toit oleks tõeliselt maitsev, on vaja kvaliteetseid grilltarvikuid. Pole saladus, et üks populaarsemaid on küpsetusrestid ja iešmad. Seega on oluline tähelepanu pöörata sellele, millal sobivad paremini küpsetusrestid ja millal - iešmad.
  • Küpsetusrestid on ideaalne valik liha, köögiviljade ja juustu küpsetamisel. Tuleb teada, et küpsetusrestid on erineva suuruse ja kujuga, seega sõltub valik vajadustest. Ühed kõige kvaliteetsemad on peetud roostevabast terasest grillrestid, mis on valmistatud paksust metallist, tänu millele püsib resti pind kauem kuum ja toidud küpsevad kiiremini.
  • Iešmad sobivad suurepäraselt väikeste lihatükkide küpsetamiseks. Maitsva ja mahlasa šašlõki valmistamiseks piisab kvaliteetsete iešmade kasutamisest. Tuleb märkida, et tugevad ja kvaliteetsed iešmad on valmistatud roostevabast terasest. Lisaks tuleks iešmade valimisel tähelepanu pöörata sellele, et neil oleks mittelibisev puidust käepide, sest siis on küpsetamisprotsess palju mugavam.

Kuidas grilltarvikuid hooldada?

Muidugi võib õues toiduvalmistamiseks vajada mitte ainult küpsetusreste või iešmaid. Maitsva usbeki plovi valmistamiseks on vaja ka aukaja, samuti võib vaja minna grilltermomeetrit, grillkindaid ja muud. Kõige olulisem on meeles pidada, et kõik grilltarvikud vajavad vastavat hooldust:
  • Pärast küpsetusrestide või iešmade kasutamist peske need hoolikalt puhtaks.
  • Enne iga küpsetamist soovitatakse puhtaks pestud küpsetusrestid õliga määrida.
  • Ärge laske küpsetusrestidel ja iešmadel toidujääkidel kinni jääda, kuna see võib kahjustada tervist ja toidu kvaliteeti.

Seotud kategooriad

Kaanega šašlõkigrill

Suitsuahjuga grill

Šašlõkivardad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles