Meie pakutavad gaasipõletid ja süütajad erinevad märkimisväärse mitmekesisuse poolest. Saate valida pööratavate, turbo- ja universaalsete variantide vahel. Pakume gaasipõletid ja süütajad. Hindade vahemik on 10 kuni 80 eurot. Lõplik summa sõltub valitud variandi suurusest. Põletitel on erinevad kaalud, suurused ja disainid. Mõned neist sobivad paremini tavalistele inimestele, teised aga professionaalsetele kokkadele.

Filtrid
  • Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.
Gaasipõletid ja süütajad võivad oluliselt hõlbustada toiduvalmistamise protsessi. Mõnda varianti eelistavad tavaliselt professionaalsed kokad. Sellistel gaasiballoonidel on automaatne süütamisnupp ja tulekustuti. Need võivad kuumeneda kuni 1300 kraadini. Need põletid sobivad restoranidele ja kodudesse (toiduvalmistamiseks), välitingimustes toimuvateks üritusteks, grillimiseks ja telkimiseks. Tavaliselt saab gaasipõletite leegi tugevust iseseisvalt reguleerida. Enamikku variante on lihtne korduvalt täita. Muidugi erinevad need ka erinevate mõõtmete poolest. Siiski pakume mugavaid ja väga kompaktseid variante, mida on lihtne kasutada. Lihtsad süütajad erinevad erinevate värvide ja disainide poolest. Pakume mitut erinevat komplekti. Korraga saate osta isegi kuni 50 süütajat. Seega jääb üle vaid valida teile sobiv variant.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles