Meie pakutavad gaasiballoonid on mõeldud ühendamiseks spetsiaalsete pliitide ja küttekehade külge. Nende hinnad varieeruvad 1 kuni 50 euro vahel, olenevalt sellest, kas soovite üksikut toodet või komplekti. Butaani gaasiballoonid on tavaliselt kõige populaarsemad. Neid on lihtne ühendada ja uuesti lahti ühendada, neid on lihtne kasutada. Lisaks pakume ka turismigaasiballoonid, mis on abiks erinevatel reisidel.

Filtrid
Gaasiballoonid võivad oluliselt hõlbustada toiduvalmistamise protsessi. Reisidel kohandatud variandid on kasulikud erinevatel reisidel, matkates, kalastades. Lisaks kasutavad neid tavaliselt kaugreiside autojuhid. Ballooni on lihtne ühendada pliitide, kütteseadmete, lampide ja muude sarnaste seadmetega. Tavaliselt saab täidetud 2-kilogrammist turismimudelit kasutada umbes 12 tundi järjest. Samas igapäevases kasutuses kasutatavad gaasiballoonid on sageli veidi väiksemad. Neid on lihtne ühendada ja uuesti lahti ühendada, isegi kui balloon pole tühi. Pakume üksikuid balloonid või nende komplekte. Kui kasutate neid pidevalt, on parim osta kogu komplekt. Pakume 4 või 28 gaasiballoonide komplekte. Lisaks saate osta ka spetsiaalse kasseti. Samuti pakume gaasiballoonide adapterit.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles