Tee – kas teie lemmikjookide loendis? Siis ilmselt teate, et erinevatel teedel on mitte ainult maitsvad, soojendavad joogid, vaid neil on ka tervendavad ja lõõgastavad omadused. Erilise maitsega kanepi tee toimib rahustavalt, ingveri tee tugevdab immuunsüsteemi ja piparmündi tee ravib efektiivselt külmetushaigusi. Kõige olulisem on nautida kvaliteetset teed, mis on valmistatud looduslikest koostisosadest, siis nii enesetunne kui ka meeleolu on head.

Filtrid
  • Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Milline tee on maitsva ja kasuliku omadusega?

Tee on äärmiselt populaarne jook, mistõttu võib leida mitmesuguseid tee sorte. Kuid need, kes otsivad mitte ainult maitsvat, vaid ka tervisele kasulikku ja enesetunnet parandavat teed, seisavad sageli silmitsi dilemma: milline tee on nii maitsev kui ka tervislik? Tasub märkida, et mitmel korral on tõestatud, et kõige tervislikumad teed on valmistatud looduslikest koostisosadest - ürtidest, lilledest, lehtedest. Mõned kõige kasulikumad teed on järgmised:
  • Kanepitee. Tervisele ja enesetundele avaldab erilist mõju kanepitee. See tee on rahustava ja lõõgastava toimega, seega sobib suurepäraselt joomiseks enne magamaminekut või pärast aktiivset tegevust. Lisaks on kanepilehtede tee tuntud ja hinnatud antibakteriaalsete ja põletikuvastaste omaduste poolest.
  • Ingveritee. Need, kes soovivad unustada väsitava stressi, peaksid igapäevaselt jooma tassi ingveriteed. Ingveritee vähendab efektiivselt pinget ning see võib leevendada gripi või külmetuse ajal tekkivaid lihas- või liigesevalusid.
  • Piparmünditee. Palju tervisele kasulikke omadusi omab ka piparmünditee. See tee aitab ületada mitmesuguseid seedehäireid, omab antiseptilist toimet ja võib märkimisväärselt lühendada külmetushaiguste või gripiviiruste kestust.

Kuidas valmistada kvaliteetset teed?

Selleks, et tee oleks nii maitsev kui ka kasulik, on oluline teada, kuidas seda õigesti valmistada:
  • Esiteks valige ainult kvaliteetne tee, mis on valmistatud looduslikest koostisosadest.
  • Valage üks teelusikatäis valitud teed keeva veega ja laske sellel katta kuni 10 minutit, et kõik maitsed ja kasulikud omadused avalduksid.
  • Maitsestage teed soovitud lisanditega - mee või sidruniga.

Seotud kategooriad

Kohvitassi komplekt

Tee ja kohviteenused

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles