“Jookide” kategooria pakub mitmekesiseid maitseid sisaldavaid värskendavaid jooke: mineraalvett, gaseeritud ja gaseerimata puuviljamahla jooke, energiajooke. Teie valikus on nii Leedust pärit kui ka teistest riikidest imporditud tooted. Saate valida endale sobiva joogi pakendi suuruse: alates 250 ml kuni 1,5 liitrini. Väga mugavad mahla jookide komplektid, mis koosnevad väikestest pakenditest. Jookide hinnad, olenevalt nende tüübist ja mahust, varieeruvad vahemikus 0,80 eurot kuni 6 euroni.

Filtrid
  • Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.
Värskendavat jooki soovitakse mitte ainult kuumadel päevadel, vaid ka pärast tugevat eine või intensiivset füüsilist pingutust. Selleks sobivad suurepäraselt nii gaseerimata kui ka gaseeritud joogid: mineraalvesi, mahlad, mahlajoogid. Kui energiat napib, ärge muretsege. Abi saamiseks kasutage energiajoogi purki. Energiat sisaldavates jookides on palju erinevaid aineid, mis annavad energiat, kui sellest puudust tunnete, olgu selleks unepuudus, väsimus või lihtsalt ebasobiv ilm. Nagu teada, soovitatakse nende toodete suure kofeiinisisalduse tõttu lastel, rasedatel naistel ja diabeetikutel neid vältida. Rasedad emad ja krooniliste haigustega inimesed leevendavad janu suurepäraselt mineraalvee või puuviljajoogiga, mis on rikas organismile vajalike mineraalide ja vitamiinide poolest. Samal ajal rõõmustavad lapsi kindlasti mahlapaki, kus on vastav kogus väikseid pakendeid. Väike maitsev joogipakk ei koorma lapse käsi ja võimaldab isegi intensiivse mängimise ajal värskenduda.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles