Kvaliteetne ja maitsev toit algab kvaliteetsete nõude valikust. Süsinikterasest pannid on toit, mis kunagi ei kõrbe kinni. Need on suurepärane alternatiiv sünteetilistele pannide katetele. Neil pannidel on 2,5 millimeetri paksune põhi ja õõnes käepide, mis ei neela soojust pannist. Pannidel on erinevad suurused ja disainid, vastavalt on hinnad vahemikus 37 kuni 66 eurot. Samuti saate osta nahast käepideme hoidiku pannile.

Filtrid
  • Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.
Süsinikteras on süsiniku ja raua sulam. Roostevabast terasest erineb see matt pinnaga, mitte läikiva. Süsinikterasest pannid võluvad oma mitmekülgsusega, kuna need sobivad toiduvalmistamiseks nii köögis kui ka välitingimustes. Süsinikteras kuumeneb väga kiiresti, mis tähendab, et toiduvalmistamise aeg on võrreldes teiste nõudega oluliselt lühem. Need pannid on kerged, kuid samas väga vastupidavad. Süsinikterasest paella pannil on kaks käepidet. See sobib nii induktsioonpliitidele kui ka ahjus küpsetamiseks. Süsinikterasest pann talub kõrget temperatuuri ja soojeneb kiiresti, nii et pannkookide küpsetamiseks on vaja vähe rasva. Kui soovite, et nendes nõudes valmistatud toit oleks maksimaalselt kvaliteetne ja maitsev, soovitatakse toiduvalmistamiseks ette nähtud tooted külmkapist eelnevalt välja võtta ja lasta neil soojeneda toatemperatuurini.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles