Pannkoogid on imeline ja lihtne roog, mida võib nautida igal ajal. Kuigi need on traditsiooniline hommikusöögitoit, ei keela keegi neid nautida ka õhtusöögiks! Pannkookide valmistamine on üsna lihtne, olenemata sellest, kas valmistate neid nullist või kasutate valmis pannkoogisegu. Mida vajate, et valmistada tõeliselt maitsvaid pannkooke?

Filtrid

Blinide saladus

Täiuslike pannkookide saladus? Meie kvaliteetsed pannkookide pannid! Pannkoogipannid jaotavad soojust kiiresti ja ühtlaselt, mis on hädavajalik, et saada hästi küpsetatud pannkooke kuldsepruuni koorikuga. Kvaliteetsed pannkookide pannid on õige kujundusega, neil on tugevad käepidemed ja madalad servad, et pannkooke oleks lihtne ja lõbus keerata! Kas olete valmis rohkem teada saama erinevate pannkookide pannide maailmast?

Pannkookide pannide mitmekesisus

Kivi-pannkoogipann

Me ei eksi, kui ütleme, et kivi-pannkoogipann on suurepärane köögitarvik, mis tagab, et toit ei kleepuks kinni ja toksilised ained ei satuks teie toitu. Kui olete pannkookide fänn või teil on entusiastlikud väikesed pereliikmed, kes armastavad pannkooke, on kvaliteetne kivi-pannkoogipann sama vajalik kui mis tahes muu köögitarvik või seade.

Erinevate kujudega pannkoogipann

Isegi 7 erineva naeratava näoga vormitud pannkoogipann on suurepärane valik, et rõõmustada oma lapsi. Kui hoolite oma laste tervisest, peame mainima, et marmor- või muu kivi-kate on kriimustuskindel, seega ei reageeri see toiduga.

Lai pannkookide pann

Kas soovite täiuslikke ja õhukesi pannkooke? Ostke spetsiaalsed suure läbimõõdu ja õhukese põhjaga pannkoogipannid. Põhjused, miks tasub selline pannkookide pann soetada, on madal serv, mis aitab keerata, mitte-kleepuv pind, õhuke metallist põhi, mis tagab kiire soojuse jaotumise ja ühtlase küpsetamise. Selline pann võib täita mitmeid muid ülesandeid ja saada hindamatuks abiliseks köögis hommikusöögi valmistamisel.

Korduma kippuvad küsimused

Kui palju maksavad pannkookide pannid?

Keskmine pannkoogipann maksab umbes 30 eurot. See tähendab, et saate osta pannkoogipanni nii 8 euro eest kui ka 60–70 euro eest. See sõltub panni tüübist, näiteks kas see on mõeldud lihtsalt pannkookidele või roogadele, selle suurusest, materjalist, millest see on valmistatud, või tootja nimest.

Millele tähelepanu pöörata pannkookide panni valides?

Esiteks peate otsustama, milliseid pannkooke küpsetate. Seejärel tasub uurida, millistest materjalidest see on valmistatud. Tavaliselt kasutatakse pannkoogipannide jaoks õli või rasva. Need materjalid võivad koos sobimatu panniga reageerida ja eritada inimesele kahjulikke aineid. Seejärel pöörake tähelepanu panni suurusele. Liiga suur pann on ebapraktiline lihtsate pannkookide jaoks, samas kui liiga väike ei ole lahendus isegi väikeste pannkookide puhul. Lõppkokkuvõttes peate otsustama, mida soovite. Ehk tunnete nostalgiat vanamoelise alumiiniumist pannkoogipanni järele. Või võite minna kaasaegsel teel - lihtsalt ostke kaasaegsete tehnoloogiaettevõtete pakutav elektriline pannkoogipann, millel on täiendavad funktsioonid. Näiteks näidiku ja reguleerimisvõimalusega küpsetusastme reguleerimiseks.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles