Grillpann metallist saab taluda kõrgeid temperatuure, mistõttu see on suurepärane nõu köögis küpsetamiseks pliidil või küpsetamiseks tulel. Võimalus toitu valmistada suure tule kohal võimaldab eriti hästi küpsetada steike ja kana ning tänu metalli omadusele hoida soojust kaua aega, jääb toit soojaks ja seda saab serveerida otse ahjust lauale.

Filtrid

Grillpanni ja suitsune maitse

Suitsuse maitse ja aroomi austajatele soovitame lisada suitsuseid vürtse grillpannil valmistatud lihale, et saavutada maitse, mis sarnaneb õues grillitud toidule. Vedel suits on jäme ja koormatud keemiliste ühenditega, seega ärge valige neid. Siiski võite kasutada vürtse nagu suitsune paprika või suitsune sool, et parandada grillpannil valmistatud toidu maitset. Lisaks, väga vürtsikate koostisosade, nagu kalakaste, anšoovised või sojakaste lisamine, parandab umami maitset ja kompenseerib suitsuse maitse.

Grillpanni ettevalmistamine

  • Kuumutage grillpanni

Kuumutage grillpanni järk-järgult keskmisel või kõrgel kuumusel vähemalt 5 minutit, aeg-ajalt seda pöörates. See kaitseb kuumade kohtade eest, mis võivad mõnda lihatükki üle küpsetada või ära kõrvetada.
  • Valage veidi õli

Määrige panni veidi taimeõliga, et lisatud liha saaks ühtlaselt pruunistuda. See takistab ka toidu kinni jäämist grillpannile ja annab toidule ristlõike välimuse.
  • Puhastamine

Puhastage grillpanni käsitsi pehme pesuvahendiga, kasutades selleks nailonhari või käsna, et lahti harutada kinni jäänud tükid. Ärge kasutage nõudepesumasinat ega metallist hõõrdepatju grillpanni pesemiseks, kuna see võib kahjustada grillpanni katet - bioplastikut.
  • Kuivatage kiiresti ja hoolikalt

Enne õli lisamist veenduge, et töötlemata grillpann oleks täielikult kuiv, et vältida rooste teket. Kasutage paberist rätikut.
  • Määrige õhukese õhukese kihiga

Katke kogu pann õhukese taimeõli kihiga. Teie grillpann on nüüd kasutamiseks valmis.

Seotud kategooriad

Malmpotid

Berlingerhaus praepannid Zilner praepannid Edenberg praepannid Zepter pannid
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles