Teie tähelepanu – Edenbergi tootja marmorkattega küpsetuspotid, Edel Hoffi praepannid ja Zilneri hautuspotid ning marmorikattega potid. Küpsetuspoti maht on valitud vastavalt teie vajadustele: 3 kuni 6,6 liitrit. Hautuspotid on valmistatud tugevast alumiiniumisulamist koos mittelibiseva marmorikattega. Praepannid on valmistatud kõrgekvaliteedilisest terasest ja neil on mitmekihiline soojusjuhtiv põhi, mis hoiab soojust kaua. Nende toodete hind sõltub suurusest ja võimalikest kasutusvõimalustest ning jääb vahemikku 26 kuni 55 eurot.

Filtrid
Kvaliteetsed küpsetuspotid - suurepärane võimalus valmistada gurmeetoite, paksud supid või muud toidud, säilitades nende väärtuslikud omadused ja vitamiinid. Kas teile meeldib krõbe kana, kartulid või makaronid? Suurepärane, küpsetuspoti abil valmistate neid kergesti. Nende pottide pluss on selles, et neil on tugev marmordetail, mis säilitab soojust kaua. Seetõttu, kui pereliikmed söövad erinevatel aegadel, pole see mingi probleem. Toidud küpsetuspotis püsivad kuumad mitu tundi. Meie pakutavad küpsetuspotid saavad suurepärasteks abilisteks mitte ainult teie igapäevaelus. See võib olla suurepärane kingitus lähedastele. Lisaks täiendab nende kaasaegne disain suurepäraselt köögi interjööri. Küpsetuspotid sobivad kasutamiseks nii ahjudes kui ka kõikidel tüüpidel pliitidel, sealhulgas elektrilised, halogeen-, gaasi- ja induktsioonpliidid.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles