Kuum, maitsev ja lõhnav hautis – roog, millest te ei kujuta oma menüüd ette? Siis teie köök ei saa hakkama ilma funktsionaalsete ja kvaliteetsete hautisepottideta. Hautisepotid on vajalikud igale inimesele, kes armastab hautiseid valmistada. Ainult kvaliteetse hautisepoti abil saate tõeliselt tunda hautise maitset ja nautida mitte ainult õnnestunud rooga, vaid ka valmistamisprotsessi.

Filtrid

Millised on kõige sobivamad troonipotid?

Hautis - paljude lemmikroog. Ja see pole sugugi üllatav, sest hautist saab valmistada mitmel erineval viisil - liha, kala, köögivilju, maitseid katsetades ja tulemuseks on tõeliselt maitsev roog. Siiski, et hautis maitseks hästi, on kahtlemata vaja kvaliteetseid hautisepotte. Seega, poti valides tuleks järgida järgmisi aspekte:
  • Hautisepotid on valmistatud erinevatest materjalidest. Ühed kvaliteetsemad peetakse malmist ja alumiiniumist hautisepotteks. Tuleb märkida, et alumiiniumist hautisepot eristuvad vastupidavuse ja kerguselt, seega on nende kasutamine väga mugav ning nende funktsionaalsusest saab kaua rõõmu tunda.
  • Oluline on pöörata tähelepanu sellele, et hautisepott oleks kaetud marmorkattega. Tuleb teada, et marmor on mittelibisev kattekiht, seega selle kasutamisel sellises potis ei pea te muretsema kinni põhja kõrbenud toidu pärast.
  • Tuleb märkida, et hautisepottide eelis - mitmekülgsus. Olemasolevaid ootusi rahuldavad kindlasti universaalsed hautisepotid, mis sobivad gaasi-, keraamiliste-, elektri- ja induktsioonpliitidele.

Kuidas puhastada hautisepotte?

On oluline teada, et hautisepotid ei kaota oma funktsionaalsust, kui neid õigesti puhastada:
  • Pärast poti kasutamist jätke see jahtuma toatemperatuurini. Ärge üritage poti sisu ise külma veega jahtuda.
  • Hautisepoti puhastamiseks kasutage õrna nõudepesuvahendit ja pehmet pesuharja. Kuigi paljusid hautisepotte saab nõudepesumasinas pesta, soovitatakse neid potte käsitsi pesta, et tagada nende pikaajaline vastupidavus.
  • Toidujääkide eemaldamiseks ärge kasutage metallist puhastusvahendeid, et mitte kahjustada poti katet.

Kõige sagedamini esitatavad küsimused

Kui palju maksavad hautisepotid?

Neid on müügil väga erinevates hinnaklassides. Seetõttu on odavaimad hinnad umbes 12 eurot, kuid kvaliteetne hautisepott võib maksta isegi kuni 100 eurot. Hind sõltub peamiselt sellest, millistest materjalidest pott on valmistatud. Üheks kvaliteetsemaks peetakse malmist ja alumiiniumist hautisepotte.

Kas hautisepottidele on vaja spetsiaalseid kaasi?

Muidugi saab hautist valmistada tavalise kaanega või üldse ilma kaaneta. Kuid kui olete juba otsustanud osta kvaliteetse hautisepoti, siis kindlasti ärge säästke raha ja hankige sellele sobiv kaas. Tulemus on selgelt parem. Seega võib sellele küsimusele vastata - jah, spetsiaalne kaas on vajalik.

Kas hautisepotti saab asetada otse avatud tulle?

Jah, saab. Need sobivad gaasi-, keraamiliste-, elektri- ja induktsioonpliitidele. Hautisepott oleks kaetud marmorkattega. Marmor on äärmiselt vastupidav materjal.

Seotud kategooriad

Induktsioon Potid Zepter potid Zilner potid ja nende komplektid Edel hoff potid ja nende komplektid Edenberg potid ja nende komplektid Suured potid Riisi keetjad Aeglase keetmise potid Mustad potid Malmpotid Potid praadimiseks Berlingerhaus potid ja nende komplektid
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles