Kivipotid on kindlasti tänapäeval kodus ja köögis kõige populaarsem toode. Muidugi ei ole kivised potid tegelikult kivised. Kaasaegsed kivimassist või pannid on roostevabast terasest või alumiiniumist sisemise osaga, mis on kaetud mineraalse kattega. Pind võib olla marmorist, keraamikast, titaanist või portselanist. Kas tasub kasutada kivimassist potikomplekte hinna ja maine jaoks? Vaadake allpool!

Filtrid

Kuvatakse 1–30 109 tootest

Kivinõud - soe toit garanteeritud

Kivinõusid kasutatakse sageli nende jaoks, kes armastavad sooja toitu valmistada ja süüa. Kivinõude eelised:
  • Hoiab soojust väga hästi ja jaotab seda ühtlaselt;
  • Sobib suurepäraselt ahjust lauale serveerimiseks;
  • Hoiab toitu sooja söömise ajal;
  • On kuumakindel (ei pragune).

Turvalisus - veel üks kivimassi nõude eripära

Jah, kui teie nõud on valmistatud 100% kivimassist (veelgi parem, kui need on kaetud) või kaetud kivimassikattega, siis need on kindlasti ühed teie köögi kõige ohutumatest esemetest. Üks peamisi kivimassi toodete eeliseid on see, et neis pole toksiine. Kahjuks sisaldavad paljud toiduvalmistamise nõud toksilisi keemilisi ühendeid, seega võib kivimassi nõude valimine olla parem valik teie tervisele. Kivimassi nõud on ka vastupidavad, seega te ei pea muretsema pragunemise või kleepumise pärast kõrgetel temperatuuridel toiduvalmistamisel. Nagu mainitud, jaotavad kivimassi nõud soojust suurepäraselt. See võib oluliselt mõjutada, kui kiiresti saate külalistele ja perele toitu valmistada ja serveerida. Mõne eksperdi sõnul vajavad kivimassi nõud vähem võid või õli, seega on need tervislikum valik.

Jällegi, see ei tähenda, et kivimassi nõud oleksid alati parim valik, kuid neil on kindlasti omad eelised.

Kõige sagedamini esitatavad küsimused: Kui palju maksavad kivimassi nõud?

Väikese kivipoti saate osta alates 30 eurost. Siin on nelja poti komplekt koos aluse, lusika ja vispliga, hind jääb vahemikku 140–150 eurot. Suur komplekt, mis sisaldab kolme suuremat potti ja kahte kivimassipanni ning lisatarvikuid, maksab vahemikus 180–195 eurot. Hinna mõjutab ka nõude disain.

Mis on kivimassi nõude eelised?

Kivinõude eelised on järgmised: Hoiab soojust jaotades seda ühtlaselt. On kuumakindel, seega ei pragune kunagi. Suurepärane disain võimaldab toitu lauale serveerida. On ohutud, paljudes toiduvalmistamise nõudes on toksilisi keemilisi ühendeid, kuid kivimassi nõud ei sisalda sellist puudust.

Kuidas valida usaldusväärseid kivimassi nõusid?

Esiteks peate otsustama, kui palju inimesi toitu valmistatakse. Kui pere on väike, pole kindlasti mõtet osta hiiglaslikku potikomplekti. Mõistlikum oleks valida kolme suurusega potid ja kahe suurusega pannid ning ärge unustage mõne euro eest osta potidele sobivaid tööriistu: lusikas, alus või vispel. Need on ideaalselt kohandatud kivinõudele. Ilma kahtluseta kohandage nõude värv ja disain köögi interjööriga.

Seotud kategooriad

Induktsioon potid

Zepter potid

Zilner potid ja nende komplektid

Edel hoff potid ja nende komplektid

Edenberg potid ja nende komplektid

Suured potid

Riisi keetjad

Aeglase keetmise potid

Mustad potid

Malmpotid

Potid praadimiseks

Berlingerhaus potid ja nende komplektid

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles