Induktsioonipotid on varustatud ferromagnetilise, st. magnetiliste omadustega põhjaga. Nende toodete koostises ei ole PFOA-d, plii ega kaadmiumi. Kõikidel induktsioonipottidel on ergonoomilised pehme puudutusega käepidemed. Induktsioonipliidile mõeldud potid on valmistatud valatud alumiiniumist, vasest või magnetiliste omadustega roostevabast terasest. Hindates oma vajadusi ja võimalusi, saate osta 10, 12, 13 või 15 tükist koosnevaid induktsioonipottide komplekte.

Filtrid
Täna võib üha sagedamini kohata sõprade, naabrite või sugulaste köökides induktsioonpliiti ja sellele kohandatud nõusid. Mis teeb induktsioonpliidi nii atraktiivseks? Induktsioonpliidid eristuvad eriti kiire kuumenemiskiirusega. See tähendab, et te ei pea ootama igavikku, kuni vesi või tee keeb. Toite saab valmistada peaaegu poole kiiremini kui teiste pliiditüüpide kasutamisel. Induktsiooninõud on atraktiivsed ka selle poolest, et need on keskkonnasõbralikud ja inimese tervisele ohutud. Teiseks - Induktsiooninõude hooldamine on tõesti lihtne. Neid ei pea lisaks õlitama, need ei karda kuumust ega kriimustusi. Ilma igasuguse vaevata saate induktsiooninõusid pesta nõudepesumasinas. Viimaks - väga atraktiivne disain. Induktsiooninõud näevad tõesti atraktiivsed välja. Võite leida nii veidi vanamoelist kui ka täiesti kaasaegset disaini induktsiooninõude komplekte.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles