Kas teil on kodus pidu ees või äkki teie laps armastab prantsuse friikartuleid, kuid te muretsete toidu tervislikkuse pärast, tellides toitu kiirtoidurestoranist? Toidu saab fritüüris valmistada nii õlis kui ka vees, tagades toidu kvaliteedi ja säästes aja jooksul raha. Lisaks tagab fritüüris küpsetamine, et teie toit oleks krõbe ja maitsev. Seega, kui otsite lihtsat ja muretut viisi maitsva ja krõbeda kana, friikartulite või pastade valmistamiseks, on fritüür suurepärane valik.

Filtrid

Suurepärane valik - roostevabast terasest praetaldrik

Toitu valmistamine roostevabast terasest praetaldrikus praetaldrikus on kiire, lihtne ja mugav toiduvalmistamise viis. Erinevalt ahjust või pliidiplaadist, mis kuumutavad kogu kööki, kuum õhk praetaldrikus soojendab ainult selles olevat toitu. See tähendab, et saate kiiresti valmistada toitu ja valida selle valmistamise vee või õli abil.

Praetaldriku eelised üksikasjalikumalt

Ühtlane kuumutamine ja püsiv küpsetustemperatuur

Praetaldriku induktsioonpõhi jaotab soojust ühtlaselt ja hoiab püsivat küpsetustemperatuuri. See tähendab, et teie toit on krõbe väljast ja pehme seestpoolt.

Eriti sobib dieedimenüüsse

Kui soovite vähendada õli tarbimist või lihtsalt nautida kodus maitsvat praetud toitu, on praetaldrik suurepärane valik.

Temperatuuri kontrollimise võimalus

Kuum õhupraetaldrik võimaldab toiduvalmistamist täiustada. Praetaldrikutes kasutatavad termomeetrid (temperatuuri jälgimiseks) tagavad, et toit ei küpsetaks üle ega põleks. See on eriti kasulik toiduvalmistamisel, mis võib kergesti kuivada või liiga palju küpseda, kui seda ei valmistata õigel temperatuuril.

Aja kokkuhoid köögis

Pole kahtlust, et toiduvalmistamine võtab palju aega, kuid see võib olla ka lõbus, kui kasutate õigeid tööriistu. Praetaldrikud võivad säästa aega ja valmistada krõbedaid roogasid, mis sobivad suurepäraselt teie pere väiksematele liikmetele, pidudele või istumistele.

Mitmekülgsus

Korvi eemaldamisega saate praetaldrikut kasutada tavalise pannina.

Kõige sagedamini esitatavad küsimused

Kui palju maksavad praetaldrikud?

Praetaldrikute hind varieerub vahemikus 30 kuni 200 eurot. Sellele mõjutab praetaldriku suurus, võimalikud funktsioonid ja võimsus. Muidugi, kaubamärk.

Milline on praetaldrikute temperatuurivahemik?

Tavaliselt on praetaldrikutel reguleeritav temperatuur: 60-200°C. See sõltub seadme suurusest ja võimsusest.

Kas praetaldrikute jaoks on vaja küpsetuspaberit?

Mõnedele praetaldrikutele on küpsetuspaber vajalik. Küpsetuspaber kaitseb praetaldrikut ja selle servi ning vähendab selle pärast kasutamist vajalikku puhastamist. Sobib ka ahjus, pannil, mikrolaineahjus kasutamiseks. Sobib kuumale õhupraetaldrikule mahuga 3-6 liitrit.

Seotud kategooriad

Pelmeenimasinad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles