Pakume emailitud kastruleid, kausse ja taldrikuid. Emailitud kastrulid on mõeldud toidu valmistamiseks nii köögis kui ka õues. Nende kastrulite sisemine külg on kaetud graniidiga. Need nõud on erineva suurusega, seega hinnad varieeruvad vahemikus 29 kuni 33 eurot. Emailitud kastrulid on tänu oma väikesele kaalule ja vastupidavusele suurepärased reisimiseks. Kastrulitel on mitu suurust, hind vahemikus 12 kuni 21 eurot. Emailitud kauss maksab 18 eurot ja sobib nii külma kui ka kuuma toidu serveerimiseks. Saate valida kahe värvi vahel: must ja valge.

Filtrid
  • Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.
Emailitud köögitarbed valmistatakse klaasist detailide intensiivse kuumutamise teel. See võimaldab kastruli ümber luua kaitsekihi. Selle tulemusena on need esemed kriimustuste ja rooste suhtes vastupidavad. Lisaks sellele on need väga kerged ja neid on kerge puhastada. Need sobivad kõikidele pliiditüüpidele ning ka õues küpsetamiseks. Emailitud köögitarvete hooldamine on üsna lihtne. Neid võib pesta nõudepesumasinas, kuid tuleb järgida mõningaid reegleid. Kui plaanite emailitud köögitarbeid nõudepesumasinas pesta, paigutage need nii, et need ei puutuks kokku teiste nõudega, muidu võite emaili kahjustada. Pärast põhjalikku pesemist kuivatage need hoolikalt, kuna niiskusest võivad tekkida roostelised laigud. Nagu juba mainitud, on need esemed üsna vastupidavad roostele, kuid miski pole igavene. Kui siiski juhtub, et emailitud esemetesse tekivad pikaajalise kasutamise tulemusena praod, on parem need uutega asendada. Kahjustatud esemeid saab kasutada koduse sisustuse muul otstarbel, näiteks saate luua originaalse lillepotti maitsetaimedele.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles