Kas teil ei ole auruvaagnat pudingi, liha ja köögivilju aurutamiseks? Kas teil on vaja suurel hulgal vett, kui keedate riisi või pelmeene? Aurupotti kasutades saate hõlpsalt valmistada erinevaid retsepte, keetes, hautades ja aurutades valmistatavat toitu. Aurupoti juurde kuulub aluspann ja isegi 2 auru sissetõmbamise kasti perforatsioonidega põhjal, et saaksite korraga valmistada mitut rooga. Kleepumatu põhjaga aurupott sobib suurepäraselt kõigile koduperenaistele.

Filtrid

Kuidas erineb aurupott tavalisest potist?

  1. Aurupott koosneb aluspotist ja 2 aurustamispannist ning klaasist kaanest. Samal ajal on tavaline pott sügav nõu klaasist kaanega.
  2. Aurupotis saate keeta, hautada ja aurutada erinevaid toiduaineid. Teisest küljest kasutatakse tavalist potti keetmiseks, hautamiseks ja küpsetamiseks.
  3. Saiad ja leib, puding ja muud toiduained tuleb valmistada aurus, seega peaksite omama aurupotti. Vastasel juhul ei saa neid tooteid tavalises potis valmistada.
  4. Aurupotti kasutades saate mõlemad aurustumispotid täita, et luua astmeline aurutamise korraldus. Sellist korraldust pole võimalik luua potis veega.

Kuidas valida sobiv aurupott?

Aurupoti maht

Enamiku aurupottide saab osta kahe mahuga - kahe ja kolme liitri mahuga. Tavaliselt on toodetel suurem alusnõu ja väiksem aurustuspann ning mõnes tootes on need mõlemad osad ühesugused. Mahu valik sõltub teie valmistamisvajadustest. Näiteks kui te sageli valmistate auru teel roogasid, on parem valida kolme liitrine aurupott koos kahe aurustumispanniga.

Aluspoti põhi

Kui poti põhi pole piisavalt tugev või halva konstruktsiooniga, võib see toitu ära kõrvetada või pikendada üldist valmistamisaega. Seetõttu soovitame valida aurupoti, millel on paks ja tugev roostevabast terasest alus. See tagab, et pott jaotab soojust ühtlaselt ega lase toidul külge kõrbeda.

Materjal

Enamik aurupotte on valmistatud kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest, kuna see materjal on rooste- ja korrosioonikindel ning talub kõrget temperatuuri. Sellised tooted on väga vastupidavad ja pikaealised, nii et saate ära kasutada kõik aurupoti võimalused.

Kaan

Enamikul aurupottidel on klaasist kaas, nii et saate toitu hõlpsalt kontrollida, seda välja võtmata. Veenduge, et see oleks ventileeritav kaas, mis reguleerib soojust ja hoiab toidu optimaalset temperatuuri.

Korduma kippuvad küsimused

Kui palju maksavad aurupotid?

Aurupottide hinnad ulatuvad vahemikku 30 kuni 200 eurot. Selline suur hinnavahe tuleneb olemasolevatest aurupoti funktsioonidest, mahust, kaubamärgist, kui kaua toit hoitakse soojas ja muudest eelistest või puudustest.

Kui kaua aurupotid aurutamise soojust säilitavad?

Nagu mainitud, odavamad ja lihtsamad aurupotid säilitavad aurutamise soojust lühikest aega, näiteks tund aega. Kallimad ja kvaliteetsemad aurupotid võivad aurutamise soojust hoida mitmest tunnist kuni terve päevani. Selle teadmiseks lugege enne ostu kauba kirjeldust.

Kas auru kaudu valmistatud toit on tervislikum?

Kahtlemata. Eriti kehtib see küpsetatud toidu kohta. Saiad ja leib, puding ja muud toiduained tuleb valmistada aurus, seega peaksite omama aurupotti. Vastasel juhul ei saa neid tooteid tavalises potis valmistada. Auru kaudu valmistatud toit on väga sobiv inimestele, kellel on ülekaal.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles