Nuga läks tuhmiks? Uue noa ostmine on liiga kallis? Selleks kindlasti pole vaja, kui kasutate noateritajat! Noateritaja on äärmiselt kasulik ja vajalik tööriist igas köögis, võimaldades noad kiiresti ja efektiivselt teritada, nii et te ei pea enam muretsema tuhmide terade pärast. Erinevat tüüpi noatele sobivad noateritajad teevad oma töö suurepäraselt, nii et noad kestavad kaua ja lõikavad teravalt.

Filtrid

Miks on terituskivi vajalik?

Toitude valmistamist armastavad inimesed teavad, et kvaliteetsetesse nugadesse investeerimine on väga oluline, sest ainult kvaliteetsete nugade abil saab tõeliselt nautida toidu valmistamist. Kuid isegi kõige kvaliteetsemad noad tuhmuvad ajapikku. Loomulikult ei täida tuhm nuga enam oma funktsiooni nii hästi, kui peaks. Kas on väärt tuhm nuga uue vastu vahetada? On parem vältida lisakulusid ja kasutada nuga terituskivi. On oluline teada, et nuga terituskivi on äärmiselt vajalik seade järgmistel põhjustel:
  • Nugade terituskivi võimaldab alati nautida teravaid noad. Teravate nugadega on hea lõigata puuvilju, köögivilju, liha, kala, leiba ja muid toiduaineid.
  • Regulaarselt teritatud noad kestavad kauem.
  • Nuga terituskivi abil saab vältida lisakulusid - kui nuga on tuhm, ei ole vaja seda uue vastu vahetada.

Nuga terituskivi tüübid

Et leida endale kõige paremini sobiv nuga terituskivi, tuleb teada, et terituskivid võivad olla erinevat tüüpi:
  • Elektriline nuga terituskivi. Elektrilised nuga terituskivid eristuvad funktsionaalsuse, kiire töö ja kaasaegse disaini poolest. Elektrilise nuga terituskivi abil saab nuga teritada mõlemalt poolt. Samuti on võimalik määrata soovitud kalde nurk.
  • Käsitsi kasutatav nuga terituskivi. Käsitsi kasutatavad nuga terituskivid on väga lihtsa kasutamisega. Nuga teritamine käsitsi terituskiviga ei ole keeruline ja see võtab vähe aega, seetõttu eelistavad selliseid terituskive sageli kokad, kes hoolivad oma ajast.
  • Terituskivid. Terituskivid teritavad tõhusalt nii pikki kööginugasid kui ka kokkuklapitavaid noaotsi. Nende nuga terituskividega on väga lihtne ja mugav töötada ning tulemused õigustavad kõiki ootusi.

Seotud kategooriad

Väga teravad noad, parimad kööginoad Zilner noad Noad "Samura" Keraamilised noad Edel hoff noad Berlingerhaus noad
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles