Teravad, suurepäraselt lõikavad, roostevabad noad – kust selliseid leida? Teie radaril peaksid olema keraamilised noad. Oluline on märkida, et keraamilised noad on ühed kvaliteetseimad, silmapaistvad oma funktsionaalsuse ja praktilisuse poolest. Köögiviljade või puuviljade lõikamisel keraamilise noaga naudite protsessi ja rõõmustate kergesti tehtud töö üle. Lisaks vastavad keraamilised noad kõrgeimatele hügieeninõuetele, mis on toiduvalmistamisel väga oluline.

Filtrid

Miks just keraamilised noad on erilised?

Noovalik on hetkel tõesti rikkalik. Seetõttu on oluline teada erinevate materjalidega valmistatud noade eeliseid. Keraamilised noad on need, mis omavad mitmeid tähelepanuväärseid eeliseid:
  • Teravad terad. Üks suurimaid keraamiliste nugade eeliseid on teravad terad. Oluline on märkida, et keraamilised noad lõikavad eriti teravalt ja täpselt ning neid pole sageli vaja teritada, seega võib nende noade funktsionaalsust ja teravust nautida pikka aega.
  • Manööverdatavus. Keraamika on kerge materjal, seega on keraamilise noaga töötamine palju lihtsam, mugavam ja lihtsam. Märkimisväärne on see, et keraamilised noad lõikavad köögivilju, puuvilju ja võid kiiremini ja efektiivsemalt.
  • Vastupidavus. Keraamilised noad eristuvad selle poolest, et nad ei roosteta, on korrosioonile vastupidavad, mida sageli mõjutab happeline toidu lõikamine. See eelis kaitseb mitte ainult noaterasid, vaid ka toitu, mida terasnoaga lõigates võib kätte saada ebameeldiva metallimaitse.
  • Hügieenilisus. Keraamiliste nugade teradel ei kogune praktiliselt baktereid, seega peetakse neid noad üheks hügieenilisemaks. Samuti on oluline teada, et keraamilised noad ei imendu ebameeldivaid lõhnu.

Kuidas kasutada keraamilist nuga õigesti?

Tuleb märkida, et keraamilised noad on habrasemad kui terasest noad, seega on oluline teada, kuidas neid õigesti kasutada:
  • Keraamilise noaga on parim lõigata puuvilju, köögivilju, võid, küpsetisi, luudeta liha või kala.
  • Toitu tuleks keraamilise noaga lõigata ainult puidust või plastikust lõikelauale.
  • Parim on hoida keraamilisi noad spetsiaalses hoidikus või noateras, et vältida kahjustusi.
  • Ärge teritamiseks kasutage tavalist teritusriista. Kasutage ainult keraamilistele nugadele mõeldud teritusriista või usaldage noad teritamiseks selle valdkonna spetsialistidele.

Saatega seotud kategooriad

Väga teravad noad, parimad kööginoad

Zilner noad

Noad "Samura"

Edel hoff noad

Berlingerhaus noad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles