Kas teil kunagi juhtunud, et võtsite kogemata suhkru asemel soola? Või mõtlesite, kuidas saite kolm pakki magusat paprikapulbrit ühe asemel? Maitseainete paigutus ja säilitamine on oluline nii kogenud kui ka vähem kogenud kodukokale ja mitte ainult. On kasulik mitte ainult korraldada maitseainete hoiustamist, vaid ka neid õigesti hoida, et säilitada nende kvaliteet, maitse ja aroom. Allpool saate valida parimatest maitseainete anumatest.

Filtrid

Kuidas valida maitseainete purke?

Virtuvėspasaulis.ee Purkšti mitte ainult tihedad, et tõrjuda niiskust ja aidata säilitada lemmikmaitseainete maitset, vaid neil on ka suurepärane disain. Rõhutame, et sobivad maitseainepurgid sõltuvad teie ainulaadsest maitseainete kollektsioonist. Näiteks, kui armastate maitseaineid osta suurtes kogustes, vajate suuremaid purke. Kui soovite, et teie maitseained oleksid nähtaval kohal, võite kaaluda võimalust osta keraamiliste maitseainete purkide komplekt või maitseainepurgid statiividega, mis on mõeldud maitseainete asetamiseks tööpinna peale. Kui aga teie köögis on ruumipuudus, otsige maitseainepurke, mida saab laduda riiulisse või kappi.

Virtuvėspasaulis.ee pakutavad maitseainepurgid

Kõrgekvaliteetsed maitseainete statiivid: funktsionaalsed statiivid roostevabast terasest või puidust, vastupidavad ja ilusad, et teie köök oleks korras. Roostevaba teras on tugev, ei reageeri toidus olevate hapetega, on vastupidav korrosioonile ja väga kõrgetele temperatuuridele. Samuti on see kerge puhastada ja hooldada ning sobib nõudepesumasinas pesemiseks. Roostevabast terasest statiividel on tavaliselt maitseainepurgid, mis on valmistatud klaasist ja millel on kummist tihendid avadega ning roostevabast terasest kaaned. Puidust statiividega maitseainepurgid on varustatud ABS-plastikust kaantega. ABS-plastikul on sellised omadused nagu vastupidavus, pikaajaline vastupidavus ja suurepärased isolatsiooniomadused. Samal ajal sobib ilusa disainiga 4-osaline keraamiliste maitseainete purkide komplekt suurepäraselt põhimate maitseainete paigutamiseks tööpinna peale.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles