Olete gurmaan või mitte, teie valitud söögiriistade komplekt võib mõjutada nii teie laua katmist kui ka õhtusööki. Õnneks, kui soovite oma praegust söögiriistade kollektsiooni uuendada või isegi esimest korda söögiriistade komplekti osta, olete jõudnud õigesse kohta.

Filtrid

Kuvatakse 1–30 63 tootest

Rostevabast terasest söögiriistad

Rostevabast terasest söögiriistad on suurepärane valik nii peredele, paaridele kui ka üksikutele inimestele, võimaldades teil igapäevaselt stiilselt einestada. Alates kvaliteetsest poleerimisest kuni roostevaba terase vastupidavuse ja taskukohasuseni - lugege edasi, et teada saada viis olulist eelist roostevabast terasest söögiriistadest kodus.

5 roostevaba terase söögiriistade eelistust

Rostevabast terasest söögiriistad püsivad teravad

Rostevabast terasest söögiriistad mitte ainult ei püsi kauem teravad, vaid neid on ka kerge teritada. Olgu teil vaja lõigata liha või tükeldada krõbedaid köögivilju, roostevaba terase nuga ei jäta teid alt.

Rostevabast terasest söögiriistad on roostele vastupidavad

Roostevabas terases sisaldub nii kroomi kui ka niklit, mistõttu on need vastupidavad roostele ja plekkidele. Tavaliselt on parim kroomi ja nikli suhe roostevaba terase söögiriistade komplektis umbes 18% kroomi ja 10% niklit. See on märgistatud 18/10 märgistusega.

Rostevabast terasest söögiriistadel on sile viimistlus

Kui soovite söögiriistade komplekti, mis alati teie laual suurepäraselt välja näeks, siis sobib roostevaba teras suurepäraselt. Tuntud oma läikiva välimuse poolest, omab roostevaba teras kaasaegset ja atraktiivset välimust, mis täiendab kaasaegse stiiliga kodusid.

Rostevabast terasest söögiriistad on keskkonnasõbralikud

Üha rohkem majapidamisi võtab omaks jätkusuutliku eluviisi. Kui see on teile ja teie pereliikmetele oluline, siis on roostevaba teras suurepärane valik. Umbes 60% roostevabast terasest on taaskasutatav, mis tähendab, et valides selle materjali oma söögiriistade kogusse, tõenäoliselt kasutate tööriistu, mis sisaldavad suures koguses taaskasutatud materjale.

Rostevabast terasest söögiriistad on taskukohased

Kui eelarve on teie jaoks piirav, peaksite teadma, et roostevabast terasest söögiriistad on üks taskukohasemaid söögiriistade valikuid. Olenevalt sellest, kui palju soovite kulutada, võite leida roostevabast terasest söögiriistade komplekte igas hinnaklassis alates eelarvest kuni kõrgema klassini.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles