Olenemata sellest, kui palju te sööte lõuna ajal, alati on ruumi desserdile. Kes ei armasta kooki koos kohvi või tee tassiga? Desserdid, mis alati sobivad kohvitassi juurde, on kohupiimakook, küpsised, vahvlid. Need maiused on kõik, mida saate ise kodus valmistada erinevate küpsetusvormide ja muude küpsetusvahendite abil. Kas te juba tunnete seda just küpsetatud õrna küpsise või kringli lõhna? Või ehk šokolaadikoogi lummavat aroomi?

Filtrid

Milliseid küpsetusvorme osta?

Millele tuleks erilist tähelepanu pöörata küpsetusvorme ostes? Alati on oluline, et küpsetised vormist kergesti välja tuleksid. Küpsetiste kergesti eemaldamiseks sobivad silikoonküpsetusmatid või ristkülikukujuline vedrumvorm koos eemaldatava rõngaga või teisisõnu avatava küpsetusvormiga. Teine võimalus on valida nn mittekleepuv marmorikattega küpsetusvormid või enne küpsetamist hästi määrida oma küpsetusvorm rasvaga (näiteks õliga või võitükiga).

Parim kingitus köögihuvilistele

Meil kõigil on see üks sõber või pereliige, kes köögis alati valmistab imelisi roogasid. Neil õnnestub kuidagi segada kokku koostisaineid nagu või, suhkur ja jahu ning luua maitsvaid toite. Need on inimesed, kellele alati võite loota, kui vaja on tuua dessert sünnipäevadele, perekoosolekutele või igale muule erilisele puhkusele. Olenemata sellest, kas neile meeldib vormida täiuslikku leivakäntsakat enda tehtud pärmist või osavalt kaunistada küpsiseid, on nende jaoks parima kingituse leidmine lihtsam, kui arvate. Lihtsalt vaadake meie mugavat parimate küpsetusvormide valikut, et valida see, mis neile sobib ja meeldib. Valige ainulaadsete küpsetusvormide hulgast, sealhulgas torti ja küpsiste küpsetusvormid, mis võivad olla suurepärane kingitus igale küpsetamishuvilisele teie elus.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles