Veini pudeli avamine võib olla keeruline ülesanne neile, kes seda ei tee sageli või pole professionaalselt välja õpetatud. Seepärast on sommeljeeks saamisel vaja õppida, kuidas kasutada korgitõmbajat, hoida veini pudelit korrektselt, valida sobivad klaasnõud jne. Korgitõmbajad võivad tunduda köögitarvikutena mitte millegi erilisena, kuid sobiva leidmisel ja õigesti kasutamisel saate pudeli avada väga sujuvalt.

Filtrid

Korktõmbajate mitmekesisus

Korktõmbajaid on erinevaid: erineb nende kuju, materjal, millest need tehtud on, ja igaühel neist on erinevaid oskusi vaja: üks neist - teenindaja sõber on kaasaskantav korktõmbaja, mis nõuab keskmisi oskusi. Tiibadega "Liblikas" korktõmbaja on kõige sagedamini leitav koduköökides, lisaks on need odavad. Elektriline veinipudeli avaja sobib suurepäraselt inimestele, kellel on probleeme veinipudelite avamisega.

Virtuvėspasaulis.ee pakutavad korktõmbajad

Elektrilised korktõmbajad on kõige lihtsam viis veiniavade avamiseks. Nende lihtne kasutamisviis nupule vajutades võimaldab igal inimesel sujuvalt avada veiniavade. Need korktõmbajad sobivad suurepäraselt koduseks kasutamiseks ja kiireks veinipudelite avamiseks baari taga. Elektrilised korktõmbajad sobivad ideaalselt algajatele või neile, kellel on artriit või piiratud käte liikuvus. Kindlasti hoidke seda laetuna, et see oleks alati kasutamiseks valmis, kui seda vaja läheb. Tiibadega korktõmbajatel on kaks kangit pöördmööda külgedel, mis tõusevad iga kruvi pöördega ülespoole korgi sisse ja surutakse seejärel alla, et kork eemaldataks. Need on populaarne valik korki eemaldamiseks nende kasutamise lihtsuse tõttu. Lisaks saab neid kasutada kõigi suuruste korkide puhul. Tiibadega korktõmbajad pole parim valik vanade veinide või looduslike, habraste korkide avamiseks, kuna need võivad korgitükkide jätta. Väikese suuruse ja lihtsa kasutamise tõttu sobivad need korktõmbajad suurepäraselt koduseks kasutamiseks.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles