Kööginoad on tõesti oluline köögitarvik, et kõikvõimalikke roogasid, salateid või pastatoite serveerida. Kööginoad võimaldavad täpselt toitu ümber tõsta, keerata ja pöörata või asetada kogu portsjoni taldrikule ühe haardega.

Filtrid

Kööginööpnike koostis

Köögikäärid on üsna lihtsad tööriistad. Enamasti levinud köögikääride disain hõlmab kahte roostevabast terasest hooba, mis ühes otsas on ühendatud pööreldava liigendiga, samas kui teises otsas võivad need laieneda haarduriteks. Metallist vedru juhib avamis- ja sulgemisliigutusi. Hoolimata peaaegu universaalsest kääride disainist, võivad need siiski oluliselt erineda. Te peaksite alati valima need köögikäärid, mis tunduksid mugavad teie kätes.

Kuidas valida köögikääre?

Materjal

Kõige vastupidavamad ja kuumuskindlamad köögikäärid on tavaliselt valmistatud materjalidest nagu roostevaba teras, alumiinium või silikoon. Need materjalid pole mitte ainult tugevad ja vastupidavad, vaid neid on ka kerge pesta ja need on toiduohutud. Turul võib leida ka plastik- ja puidust köögikääre, kuigi need pole soovitatavad.

Suurus

Kääride suurus on üks olulisemaid asju, millele tähelepanu pöörata. Väikesed või minikäärid on tavaliselt umbes 15–20 cm pikad, keskmise suurusega käärid on 20–30 cm pikkused ning pikemad käärid, mida tavaliselt kasutatakse küpsetamisel, on 30 cm või rohkem pikad. 20–30 cm pikkused käärid on igapäevaseks toiduvalmistamiseks parim suurus. Pidage alati meeles, et pikemad käärid tähendavad väiksemat täpset manööverdamise kontrolli.

Kääride otsik

Kuigi enamikul kääridel on tavaliselt roostevabast terasest korpus, võivad kääride otsikud erineda. Mõned käärid on roostevabast terasest otsikuga, samas kui teistes võib kasutada silikooni. Silikoonotsikuid soovitatakse tavaliselt kasutada pannide või köögitarvetega, mis kipuvad kriimustuma. Tuleb märkida, et roostevabast terasest otsikud on tavaliselt usaldusväärsemad.

Vähe hooldust

Köögitarvete puhastamine võib olla tülikas, seega on väga oluline valida käärid, mida on lihtne puhastada ja loputada. Kergesti hooldatavaid kääre iseloomustavad eemaldatavad otsikud või madalad otsad, mis ei lase toidul nende sisse kinni jääda. Samuti soovitatakse valida käärid, mida saab pesta nõudepesumasinas.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles