Hakitse, viiluta, jahvata… nimetatud funktsioonidega on suur tõenäosus, et kõike saab teha köögikombainiga. Omada vähemalt ühte köögikombaini on nagu omada isiklikku peakokka või lisakäepaari, ja kui te selle saate, siis te ei taha enam tagasi minna aega, kui teil seda köögikombaini polnud. Muide, kõik köögikombainid pole samad, sest igaühel on erinevad funktsioonid.

Filtrid

Köögikombainide eelised

Köögikombain on parim tööriist hakkimiseks ja jahvatamiseks, sest laia alusega noad suudavad korraga läbi lõigata rohkem, mis võimaldab teil koostisosi kiiresti ja ühtlaselt purustada. Köögikombainid sobivad suurepäraselt ka pirukateigile valmistamiseks, salatikastmete segamiseks ja isegi trühvliteigile valmistamiseks. Köögikombainidel on ka suurepärane võimalus isegi pähkleid purustada.

Köögikombainide mitmekesisus

Kas teile meeldib telkida või olla suvilas? Siis on mini käsiköögikombain teie parim sõber. Alates lihast, köögiviljadest ja puuviljadest kuni pähkliteni - kiire ja efektiivne toiduhakkurite mehhanism on ohutu ja mugav kõikidele toiduainetele. Käsiköögikombain kuivatatud puuviljadele, köögiviljadele ja juustule koos 5 vahetatava lõiketeraga võimaldab lõigata erinevaid tooteid erineval viisil. Hakkur sobib suurepäraselt isegi šokolaadi purustamiseks. Pasta valmistamise masinat saab kasutada nii lasanje taigna mähkimiseks kui ka pasta (spagetid, tagliatelle) ja täidetud ravioli valmistamiseks. Väga vastupidav konstruktsioon paksust poleeritud roostevabast terasest. Selle köögikombaini abil saate lihtsustada tavaliste raviolide valmistamist, rullides taigna soovitud ühtlase paksuseni. Muide, mõned pastamasinad sobivad ka tubakatoodete valmistamiseks. Segisti, valmistatud 18/10 roostevabast terasest ja plastikust ning mahutavusega 0,2 kuni 2 kg taigna või teiste koostisosade segamiseks, rahuldab kõiki teie segamisvajadusi, sealhulgas segamist, vahustamist, sõtkumist, munade või koore segamist.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles