Kuumakindlad nahast ja puuvillased kindad. Saate valida kindad nii sõrmuste kui ka ilma nendeta, samuti ruudukujulised kindad taskuga. Viimaste kindade paar tagab mugava kaitse kontaktkuumuse korral kuni 250 °C. Nende hind on 18 eurot. Sõrmusteta puuvillased kindad sisaldavad sisemist puuvilla ja sünteetilist kihti, mis tõhusalt kaitsevad kuumuse eest. Nende hind on 9 eurot. Siin on nahast aramiidkiududega kindad sõrmedega, mis tagavad kaitse kuumuse eest kuni 250 °C temperatuuril. Nende toodete hinnad jäävad vahemikku 20 kuni 29 eurot.

Filtrid
  • Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.
Kaitse oma käsi ja taga, et tagada hügieen ja puhtus köögis koos kuumakindlate köögikinnastega. Täna on nende valik tõepoolest lai. Saate valida sõrmega või ilma sõrmega kindad, ruudukujulised kindad taskutega ja palju muid variante. Igaüks teab kõige paremini, millised kindad talle toiduvalmistamisel kõige mugavamad on. Eriti oluline see on, kui lõuna- või õhtusööki valmistatakse ahjus või grillil. Kõige populaarsemad on puuvillased ja nahast kindad. Nii ühte kui teist soovitatakse tavaliselt käsitsi pesta, 30-kraadises temperatuuris. Nende kinnaste suurused on tavaliselt universaalsed. Seega saavad neid kasutada kõik pere liikmed. Lõpuks - köögikindad kaitsevad mitte ainult kuumuse, rasva ja sädemete eest, vaid võivad olla ka suurepäraseks köögi sisekujunduseks.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles