Kas te valmistute peoks või ootate külalisi? Riivimismasin on väga oluline seade igas majapidamises, eriti oma mitmekülgsuse tõttu. Riivimismasin on nagu lisakäed, mis aitavad toitu valmistada. See seade lihtsustab erinevaid toiduvalmistamise protsesse, pakkudes teile rohkem vaba aega, mida saate nautida perega või täita muid olulisi toiduvalmistamise ülesandeid.

Filtrid

Tarkamismasinute puudused ja eelised

Tegelikult on see väga lihtne - lihtsalt pange toit noateradele ja vajutage tarkamismasina ülaosa alla, et lükata välja köögivilja- või puuviljatükid. Ilusad ühtlased toidutükid langevad alla asuvasse anumasse, nii et kõik jääb puhas ja korras. Seega, millised on käsitarkamismasina eelised? Argumendid "poolt":
  1. Väga lihtne kasutada;
  2. Lõigake köögiviljad ühtlasteks kuubikuteks;
  3. Lihtne puhastada.
  4. See tüüp sobib suurepäraselt kasutamiseks õues ja võib olla mugav reisides või telkides, kuna selleks ei ole vaja elektrit.
Argumendid "vastu"
  1. Köögivilju saab tükeldada ainult tarkamismasina terade suuruseks, seega pole see kasulik, kui soovite veelgi peenemaid tükke;
  2. Käsitarkamismasina kasutamiseks on vaja veidi jõudu, eriti kõvemate köögiviljade korral.

Kuidas valida tarkamismasinat?

Vastupidavast roostevabast terasest noad

Olenemata sellest, kas vajate käsitarkamismasinat või elektrilist tarkamismasinat, on kõige olulisemad noad. Veenduge, et terad oleksid valmistatud roostevabast terasest. Veenduge, et noad saaksid hõlpsasti eemaldada ja puhastada. Mõnikord müüakse tarkamismasinaid varunozadega - see on ka suurepärane valik.

Lihtne puhastamine

Puhastamine on oluline, kuna see pikendab seadme kasutusiga. Valige kindlasti sobiv mudel ja valige need, mida saab ohutult nõudepesumasinas pesta. Kontrollige mudeli disaini. On mudeleid, millel on raskesti puhastatavad osad. Kontrollige, kas pärast kasutamist on tarkamismasinat lihtne lahti võtta ja kuivatada.

Kvaliteetsed materjalid

Oma ohutuse tagamiseks kontrollige, kas pakendil pole märget, et BPA-d pole kasutatud plastiku valmistamiseks. BPA on keemiline aine, mida tootjad kasutavad plastiku vastupidavaks või tugevaks muutmiseks. Kuid need võivad teie toitu saastata ja tervisele ohtu kujutada.

Õnnetuste vältimiseks

Enamikul tarkamismasinatel on turvaseadmed, mis takistavad käte lõikamist. Otsige lisaseadmeid. See võib olla käte kaitse, täiendavad terad või mugavad kotid. Kui teie lapsed armastavad ka köögis abiks olla, valige neile ohutud mudelid.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles