Perhega lastega – kuid muidugi ka täiskasvanutega – tervisliku toitumise tagamine võib mõnikord olla suur väljakutse. Kõik soovime süüa tervislikult, kuid sageli on raske igapäevasesse toiduratsiooni piisavalt puu- ja köögivilju lisada. Kvaliteetse blenderi abil saate kiiresti muuta kõik need tervislikud koostisosad maitsvateks mahladeks, kokteilideks, suppideks ja püreedeks.

Filtrid

Blenderi ostmise

Köögiseadme, eriti blenderi ostmise, on suur samm kodukokalt. Blenderid võivad erineda peaaegu kõigis kategooriates, sealhulgas suuruses, kiiruses ja võimsuses. Alates lihtsast piña colada valmistamise seadmest kuni kõrgema klassi blenderiteni - nende hind võib ulatuda 30 eurost mõnekümne eurost mitme sajani. Enne ostlemist kasutage meie juhiseid, et osta kvaliteetne blender hea hinnaga.

Kuidas valida blenderit?

Suurus

Blenderid võivad olla erineva suurusega, seega on oluline valida sobiv. Kui ladustamiskoht tekitab muret, on hea mõte valida kompaktne, ühe portsjoni segisti. Kõigile, kes armastavad toitu ette valmistada või sageli valmistavad toitu perele või sõpruskonnale, võib olla kasulik osta suurema suurusega blender.

Kiirus ja võimsus

Mõelge ka kiirusele ja võimsusele. Mitte igas majapidamises ei ole vaja multifunktsionaalset segisti - lihtne, kuid võimas seade võib mõnikord olla parim valik. Siiski tasub mainida, et segisti abil saab teha üllatavalt keerukaid ülesandeid, näiteks liha jahvatada, pähklivõid valmistada ja jääd purustada. Kiirus: otsige segisteid, millel on 3–10 kiiruse seadet. Võimsus: tavaliselt piisab 500 vattist tavapärase segisti töökoormuse jaoks, näiteks piimakokteili valmistamiseks.

Eriotstarbelised lisad

Kui elate väikeses korteris ja teil pole palju ruumi, võivad eriotstarbelised lisad kahekordistada seadme funktsioone ja vähendada koduses asjade hulka. Isiklikud tassid: segage isiklikku suurust jooki, mida saate kohe juua. Lõikamise / segamise kausid: teravamad noad aitavad teil segistil teha topelt köögikombaini funktsiooni. Vispeldusotsik: segage munad hommikusöögiks kiiresti ja lihtsalt.

Hind

Viimane, kuid mitte vähem oluline asi - hind - on oluline tegur sobiva segisti ostul. Turul on palju kvaliteetseid, vastupidavaid segisteid taskukohase hinnaga. Samuti on mitmeid professionaalseid segisti valikuid üllatavalt kõrge hinnaga! Ostke enne ostu tegemist aega oma eelarve ja vajaduste hindamiseks.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles