Väike induktsioonipliit 2 x 22 cm küpsetusväljaga. See on suure kuumutusplaadi suurepärane alternatiiv, kui ruum on piiratud. Samuti on see suurepärane vahend toidu valmistamiseks reisidel, pidudel või lihtsalt olukordades, kus tavalise köögitehnika kasutamine pole võimalik. On olemas 10 temperatuuri seadet, taimer ja lastelukk. Selle seadme hind on 132 eurot.

Filtrid
Väike kahekohaline induktsioonipliit võib olla väga kasulik, kui köögis toiduvalmistamise võimalust pole. Selline pliit võib olla kasulik ka siis, kui kodus lakkab töötamast peamine pliit. See võtab vähe ruumi ja annab turvatunde, et ükskõik mis juhtub, toiduvalmistamise seadmeid kindlasti ei jää. Valmistatud kõrgekvaliteedilisest klaaskeraamikast, pliit jaotab soojust kiiresti ja ühtlaselt. Sageli kuuleb hirme, et klaaskeraamiline pliit vajab erilist hooldust. See pole tõsi. Te ei pea lihtsalt katsetama erinevate puhastusvahendite ja karedate puhastusvahenditega. Piisab, kui kasutate nendele pliitidele mõeldud puhastusvahendit ja paberist rätikut või puhtat lappi. Muidugi võib ka induktsioonipliit mõnikord määrduda. Peate teadma, et neile on spetsiaalselt mõeldud kraapimisriistad. Nendega saate hõlpsalt eemaldada mustuse ja raskesti ligipääsetavates kohtades.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles