Köögitarvikute kategoorias pakume teile mitmekesise disainiga serveerimisaluseid, grillimisaluseid, 2 ja 3-korruselisi kandikuid suupistetele ja magustoitudele, kahe suurusega pitsapintslaid, õlleklaase ja klaase. Erilise disainiga õlleklaasi hind on 11 eurot, kaks elegantselt klaasi maksavad 7 eurot. Erineva suurusega pitsapintslaid saate osta hinnaga 48 ja 52 eurot. Grillimisaluse hind on 20 eurot. Serveerimisaluste disaini ja suuruse valik kindlasti leiab oma ostja. Nende toodete hinnad varieeruvad vahemikus 17 kuni 66 eurot.

Filtrid
Kuigi köögi aksessuaarid pole köögis kõige olulisemad esemed, loovad nad kindlasti hubase õhkkonna ja muudavad söögiteeninduse protsessi mugavamaks ja lõbusamaks. Teie valitud disaini serveerimislaual esitatud suupisted või muud suupisted ning pirukad või küpsised paigutatud mitmevärvilisele mitmeastmelisele alusele muudavad igasuguse piduliku koosviibimise või lihtsa külaliste vastuvõtu unustamatuks pidustuseks. Sageli kaebame, et elurutiin on igav. Miks mitte seda veidi lõbusate ja mugavate köögi aksessuaaride abil vürtsitada väikeste pidustustega? Kui teile meeldib liha, mereande või köögivilju grillida, ärge jätke tähelepanuta grillimisalust. Alus väga väikeste vahedega ei lase teie toidul maha kukkuda, samas kui mugavad käepidemed võimaldavad alust kergesti nihutada grillilt.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles