Me tutvustame Petromaxi riputatavaid ja laualampe, mis ühendavad klassikalise disaini ja kaasaegsed tehnoloogiad ning nende jaoks vajalikke lisaseadmeid: küttevõrke, läbipaistvaid klaasist katteid, savipõleteid, spirituse adaptereid jne. Selles kategoorias on saadaval ka õuevalgustite valgusreflektoreid ja LED-lampe. LED-lamp maksab teile 21 eurot, samas kui reflektor on 37–41 eurot. Kallimad on riputatavad ja laualambid. Nende hind on 240 eurot.

Filtrid
  • Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.
Petromax kaubamärk tuli turule 20. sajandi alguses. Huvitav on see, et paljude lampide kuju ja disain ei ole muutunud, kuid klassika ja kaasaegsed tehnoloogiad on suurepäraselt ühendatud. Oluline on veel üks asi - on selgelt tunda Petromaxi soovi säilitada armastust looduse vastu ning järgida rangeid kvaliteedi ja vastupidavuse nõudeid. Kõik need eelised sobivad suurepäraselt Petromaxi lampidele. Klassikalises stiilis põrandalambid ja ripplambid on valmistatud messingist ning klaasist silinder on valmistatud äärmiselt kuumakindlast ja matt-klaasist boorsilikaatklaasist. Kui teie kodu on väga kaasaegse ja minimalistliku stiiliga, saate alati valida kaasaegsed LED-lambid. Neid on lihtne paigaldada peaaegu kõigi tüüpi grilli käepidemete külge. Neid saab kasutada nii grillil kui ka vastavalt teie konkreetsetele kodustele vajadustele.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles