Magus Pina Colada, maitsev Margarita – ainult baaris? Mitte tingimata, kui teid aitavad barmeni komplektid. Barmeni komplekt on äärmiselt funktsionaalne seade, mille abil saate kodus valmistada oma lemmikkokteile nii endale kui ka oma külalistele. Uskuge, te ei pea olema professionaalne baarmen ega lahkuma kodust, et nautida maitsekat kokteili, sest kvaliteetne barmeni komplekt hoolitseb kõige eest.

Filtrid

Mis teeb barmeni komplektid eriliseks?

Kas teist ei oleks tore nautida maitsvat kokteili ilma kodust lahkumata? Kas teie arvates on see võimatu? Te ei tea oma lemmikkokteili retsepte ega omage sobivaid vahendeid? Kõik need probleemid lahendavad funktsionaalsed barmeni komplektid. Oluline on teada, et barmeni komplekt oma välimuselt meenutab kokteilipillu, kuid see seade on eriline järgmistel põhjustel:
  • Mõnedel barmeni komplektidel on eriline funktsioon - salvestatud kõige populaarsemate kokteilide retseptid. Seega ei pea te mõtlema, kuidas valmistada Kamikaze, Margarita, Pina Colada, Pink Lady, Sex on the Beach, Cosmopolitan, Dry Martini, Grasshopper. Kõik, mida vaja teha, on kokteilipilli keerutada, et näha soovitud retsepti.
  • Barmeni komplektid töötavad väga lihtsa põhimõtte järgi, nii et kokteilide valmistamiseks ei ole vaja erilisi oskusi. Valides soovitud retsepti, lisage näidatud koostisosad ja varsti saate külalisi maitsvate kokteilidega kostitada. Oluline on teada, et kokteilide retseptid on väga täpsed - näidatud on täpsed kogused milliliitrites, samuti täpne järjekord, milles tuleb koostisosad kokteilipillu lisada.
  • Mõned barmeni komplektid koosnevad mitmest osast - kokteilipill, segisti, segisti, jääpurustaja, joogikõrred, alkoholi mõõtmise klaas. See tähendab, et kõik, mida vajate maitsvate kokteilide valmistamiseks, on alati käeulatuses.

Millist barmeni komplekti valida?

Selleks et barmeni komplekt vastaks teie ootustele, peate teadma, millise valida. Nii et mitte ainult maitsvate kokteilide valmistamiseks, vaid ka lihtsa seadme hoolduse nautimiseks pöörake tähelepanu roostevabast terasest barmeni komplektidele. Sellised barmeni komplektid on vastupidavad plekkidele ja erinevatele kahjustustele, neid on lihtne puhastada, neid võib pesta nõudepesumasinas. Lisaks on roostevabast terasest barmeni komplektid tuntud vastupidavuse poolest, nii et kõige maitsvamaid kokteile saate kodus valmistada aastaid.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles