Pakume originaalseid alkoholikomplekte. See on suurepärane idee, kui soovite valida originaalse kingituse meestele. Komplekti kuulub mõõga, püssi, bensiinikanistri, kala, arsti kujunduse ja muud tüüpi pudelid alkoholile ning 4 või 6 klaasi või kangitükki komplekti. Pudeli maht ulatub 500 ml kuni 1 liitrini. Komplektide hinnad varieeruvad vahemikus 30 kuni 40 eurot. Hinna mõjutavad komplekti komponentide arv ja toodete valmistamiseks kasutatud materjalid.

Filtrid
Ilmselt oleme kõik sattunud olukorda, kus kingiideed otsa saavad. See on eriti oluline, kui soovime kellegi jaoks, kes juba aastaid olnud, midagi originaalset valida, olgu see siis jõulude, sünnipäeva või mõne muu sündmuse puhul. Alkoholikomplektid on suurepärane mõte. Selline komplekt rõõmustab mitte ainult armastatud inimest, vaid ka tööandjat või arsti, kes on teie tervisele palju head teinud. Komplekt koos bensiinikanistri kujuga ja kirjaga BOSS või arsti kujuga pudel on tõeliselt originaalsed ideed. Kui kingi saaja on kirglik kalamees või jahimees, siis komplektid püssi või kalasilmade kujul kindlasti rõõmustavad teie kallist inimest. Kui soovite midagi neutraalset, valige alkohoolse dekooriga komplekt. Sellised komplektid on mitte ainult suurepärane kingiidee, vaid ka väga originaalne koduinterjööri kaunistus.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles