Milline kokk saaks hakkama ilma oma erilise riietuseta? Pakume laia valikut kokkade rõivaid: ümberkeeratavaid tuunikaid, kokabukse, kokamärke, jakke, vöid, kindaid potide tõstmiseks ja muid tarvikuid. Selles kategoorias tutvustame ka gaasigrilli Char-Broil Professional Pro S 2. Selle seadme ökonoomsed põletid on valmistatud roostevabast terasest ja grilli sisse mahub 11 kg gaasiballoon. Grilli hind on 520 eurot. Kokkade särkide ja jakkide hinnad varieeruvad vahemikus 20 kuni 78 eurot, samas kui pükste hind jääb vahemikku 72 kuni 80 eurot.

Filtrid

Kuvatakse 1–30 39 tootest

Tänapäeval on konkurents kohvikute ja restoranide vahel äärmiselt suur. Seega on iga detail äärmiselt oluline. Korralik ja stiilne köögipersonali riietus on esimene positiivne mulje ettevõttest. Ja ka kodus lõunat või õhtusööki valmistades on väga meeldiv õige riietusega tegutseda. Pükste ja meeste ning naiste kokkade joped on valmistatud venimatu materjali, mis säilitab kuju ja ei pleegi isegi pärast mitut pesutsüklit. Mitu rida nööpe võimaldavad reguleerida jakke suurust, nii et sama jakki võivad vajaduse korral kanda erinevad inimesed. Põllud, mis on mõeldud lihunikule või lihtsalt köögitöödeks, on reguleeritava kaelarihma, mugava ja turvalise tasku ning vöö kaudu kinnitatavate nööridega. Mugavad potti kindad taskuga pakuvad mugavat kaitset kontakti kuumuse eest kuni 250 ° C-ni.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles