Veekann on hädavajalik köögitarvik, eriti tee ja kohvi armastajatele. Suurepärane veekeetja pole mitte ainult funktsionaalne, et keeta vett, vaid ka suurepärane sisustuselement. Turul on palju erinevaid mudeleid, mis erinevad tõhususe, disaini ja suuruse poolest.

Filtrid

Nutika veekeetja eelised (+ hea hind)

Nutikad veekannud pakuvad palju eeliseid võrreldes pliidil töötavate keetlitega: need keedavad vett peaaegu kaks korda kiiremini, neil on automaatsed väljalülitusseadmed, mis toimivad nagu turvaventiilid. Samuti ei kiirga nad pliidil töötavate keetlitega võrreldes palju soojust. Elektriline veekeetja on üks neist seadmetest, mis võivad suurepäraselt sulanduda köögikujundusse, kuna turul on saadaval erineva suuruse ja disainiga elektriliste veekeetjate mudeleid. Tänapäeval on paljudel mudelitel ka reguleeritav temperatuurikontroller, mis võimaldab joogile sobiva veetemperatuuri lihtsalt reguleerida.

Kuidas valida soodsa hinnaga hea veekeetja?

Maht

Elektrilise veekeetja ostmisel on oluline komponent selle maht. Ideaalne võimsus sõltub teie vajadustest. Kui teile meeldib terve päeva jooksul sooja vett juua, sobib suurem maht ideaalselt, samas kui kui soovite hommikul vaid ühe või paar tassi teed teha, peaks piisama veidi väiksemast mahust veekeetjast. Elektriliste veekeetjate maht ulatub 0,5 liitrist kuni 1,8 liitrini.

Võimsus

Elektriliste veekeetjate võimsus erineb mudeliti. See näitab, kui kiiresti veekeetja suudab vett kuumutada. Näiteks võib 750 W elektriline veekeetja võtta natuke kauem aega kui mudel, mille võimsus on 1500 W. Suurema mahuga veekeetjale võib suurema veekoguse soojendamiseks vaja minna rohkem võimsust kui väiksemale veekeetjale.

Kvaliteet

Veekeetja kokkupaneku kvaliteet on oluline, kuna tõenäoliselt kasutate seda väga pikka aega ja iga kord, kui kasutate veekeetjat, peab see taluma kuumenemist ja jahtumist. Samuti peab see olema ohutu kasutada, hea isoleerimisega, tugeva käepidemega jne. Mõnel teisel mudelil võivad olla läbipaistvad korpused, nii et saate näha, kuidas sees olev vesi hakkab keema ja keema. Veekeetjad, millel on eemaldatavad kaaned, on ka kergemini põhjalikult puhastatavad.

Veekeetjad hea hinnaga reguleeritava temperatuuriga

Mõned elektrilised veekeetjad võimaldavad ka temperatuuri seada, milleni soovite vett kuumutada. See on kasulik, kui soovite lihtsalt sooja vett juua või kui vajate keeva kuuma vett tee valmistamiseks.

Vee taseme ja temperatuuri indikaatorid

Veekeetjatel on termomeetriga mudelid, mis võimaldavad veetemperatuuri kergesti jälgida. Mõned teised mudelid omavad piki külge läbipaistvat pilu, kus saate näha ka vee taset või on täiesti läbipaistvad ja neil on ainult läbipaistvad kaaned. Kõik need, kuigi väikesed elemendid, loovad mitmekesiseid kasulikke disainimudeleid.

Seotud kategooriad

Vihisevad veekeetjad

Malmist veekeetjad

Elektrilised veekeetjad

Stiilsed teekannud

Keraamilised teekannud

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles