Teeinfuusorid on üks levinumaid esemeid, mida köögis leidub. Roostevabast terasest teeinfuusorid on väikesed, kuid hädavajalikud köögitarvikud, millel on vastupidav võrk, et teejooke hästi filtreerida. Teeinfuusorid on lihtne kasutada ja puhastada ning neile on vaja vähe hooldust. Erinevate stiilide ja suurustega teeinfuusorid on lõbus, kuid lihtne vahend ideaalse tee valmistamiseks!

Filtrid

Teeinfuusorite kasu

Teeinfusioonide abil saab leotada lahtiseid tee lehti kuumas vees ja unustada tee kotikesed. Teeinfusor hoiab lahtised tee lehed võrgus või korvis, takistades neil vabalt vee peal hõljuda. See võimaldab ka kõrgekvaliteedilistel tee lehtedel täielikult paisuda ja vabastada kõik nende maitsevõimalused. Teeinfusor toimib nagu tee sõel või filter.

Erinevus tee muna ja teeinfusori vahel

  1. Tee munad on mõeldud selleks, et keetes teed ei satuks teekannu. Teeinfusorid on mõeldud lahtiste tee lehtede hoidmiseks kuumas vees, kuni tee imab endasse maitse ja aroomi.
  2. Tee munad ripuvad teetassi või -kannu serval, hoides tagasi lahtised tee lehed, kui valatakse kuuma vett. Teeinfusorid võimaldavad lahtistel tee lehtedel vees kauem leotada.
  3. Tee munad sobivad suurtele tee lehtedele, kuna sõela avad on tavaliselt liiga suured, et peatada väikesed osakesed. Võrreldes sellega on teeinfusorite sõelaavad väga väikesed.
  4. Tee munad on mõeldud selleks, et keetes teed ei satuks teetassi. Teeinfusorid on mõeldud lahtiste tee lehtede hoidmiseks kuni tee arendab oma iseloomulikku maitset ja aroomi.
  5. Tee mune kasutatakse sageli suurema tee koguse valmistamisel ja mitmele külalisele korraga serveerimisel. Teeinfusorid on suurepärane valik tee armastajatele, kuna need sobivad tee segude, aromaatsete teede valmistamiseks ja tee valmistamiseks ühele inimesele.

Seotud kategooriad

Tee ja kohviteenused

Kohvitassi komplekt

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles