Pakume stiilseid teekanne igale maitsele ja vajadusele: elektrilised teekannud, vilega teekannud, teekannud teele, valmistatud roostevabast terasest või portselanist. Stiilsed elektrilised teekannud on valmistatud roostevabast terasest või klaasist sinise LED-taustvalgustusega. Neil on mugav 360-kraadine pöörlev alus. Nende teekannude mahutavus on 1,7 kuni 1,8 liitrit. 3-liitrised vilega teekannud on valmistatud roostevabast terasest. Need seadmed sobivad gaasi-, elektri-, induktsiooni- ja keraamilistele pliitidele.

Filtrid
Tänapäeval on kodudes ja isegi sageli töökohtade köökides raske ette kujutada elu ilma teekannuta. Rõõmustav on see, et meil on võimalus valida teekann vastavalt oma vajadustele ja võimalustele. Nii elektrilised kui ka vilega teekannud ning teekannud teelehtedele on väga kaasaegsed ja stiilsed. Seega on neid üsna lihtne kohandada mis tahes köögi sisekujundusega. Nendele, kes omavad omadust üheaegselt teha mitut tööd ja sageli unustavad eelmise tegevuse, on väga kasulik omada teekannu koos vilega. Helge ja veidi terav vile heli kindlasti ei lase unustada, et keedate vett kohvi või tee jaoks. Elektrilised teekannud on lihtsalt asendamatud, kui ruumis pole pliiti. Näiteks kontoriköögis. Kui teile meeldib teelehti pikemalt leotada, siis roostevabast terasest või portselanist valmistatud teekannud muutuvad teie köögi suurepäraseks ja funktsionaalseks kaunistuseks.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles