“Zepter” ettevõtte tassikomplektid on mõeldud kohvi, tee ja supi või muu kuuma joogi joomiseks. Kohvi saate nautida suurepärasest komplektist, mis on mõeldud 6 inimesele. See koosneb 6 tassist ja 6 alustassist. Nii saate pakkuda nii külalistele kui ka perele mugavalt juua teed teekomplektist, mis koosneb 6 tassist. Need on ilma alustassideta, kuid suurema mahutavusega kui kohvitassid. Komplekt, mis koosneb 6 stiilsest kaussist, sobib suurepäraselt supi või vedelamate suupistete, näiteks puuviljadega, paksematele kokteilidele.

Filtrid
Mõnusad õhtud teetassiga, lõbus hommikukohv koos pirukatega sõprade seltsis või puuviljakokteilid pojapoja või tütre sõpruskonna jaoks - need on hetked, mis mõnikord elule optimistlike värvidega valgustavad. Selliseid väikeseid sündmusi saab alati muuta lõbusaks pidustuseks, pakkudes toitu või jooke stiilsetes ja mugavates nõudes. "Zepter" ettevõte on sellega suurepäraselt hakkama saanud. Tee, kohvi ja kausikeste komplektid on valmistatud vastupidavast portselanist ja kaunistatud armastavate tähtedega nii täiskasvanule kui ka lapsele. Need kaks omadust tagavad, et nõud on ohutud nii hajameelse lapse kätes kui ka rõõmustavad kõigi silmi. Mitte liiga erksad värvid tagavad, et tassid ei tüüta pikka aega ja jäävad asjakohaseks ning armsaks isegi järgnevatele põlvkondadele. See on suurepärane investeering pere reliikviasse.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles