Mul ei ole kiiret elektrilist veekeetjat. Kuid paljud inimesed peavad elektrilist veekeetjat üheks parimaks köögiviljade leiutiseks läbi aegade. Aga räägime prantsuse pressist. Prantsuse press on kohvi valmistamise seade, mis töötab kohvi peenestuse leotamisega kuumas vees ja selle surumisega alla. Saate valida mitmesuguste erinevate stiilide ja suurustega prantsuse presside vahel.

Filtrid

Tõeline prantsuse kohv teie kodus

Prantsuse pressi nimetatakse nii, sest prantslased avastasid need esimesena. Kuigi prantsuse kohvikultuur ei ole seotud konkreetse kohvioa sordiga, on oluline koostisosa savoir vivre. Nuusutage kohvi. Sukelduge maastikku. Nautige inimeste seltskonda. Iga lonksuga neelake veidi rohkem elu. Nüüd joote tõelist prantsuse kohvi. Tõelise kohvi maitse ja aroomi aitab teil tunda ka French press, mis omab palju eeliseid.

Prantsuse pressi eelised:

  1. See on odav valik.
  2. Vähese osade arvuga prantsuse kohvikeetja on kerge puhastada.
  3. Samamoodi nagu kohvi puhul, saab prantsuse pressi kasutada ka tee valmistamiseks. Sama prantsuse pressi ei tohiks siiski kasutada nii tee kui ka kohvi valmistamiseks, välja arvatud juhul, kui see on hoolikalt puhastatud, kuna kohvi jäägid võivad teele maitset anda. See meetod sobib aga paremini kergematele teedele ja ei sobi India chai'le (mis tuleb keeta) ega ka Hiina teele (mis kipub aja jooksul lahustuma).
  4. Need mitmekesistavad köögikujundust ja võivad olla suurepärane aktsent teie köögis.
  5. Prantsuse press võimaldab hoida kohvi rikkalikku ja rikkalikku maitset. Kuna prantsuse pressiga ei kasutata paberviltreid, satuvad kohvioad uurepiirkonda rohkem õlisid. Õlid annavad kohvile maitse.
  6. Saate seda kasutada igal pool - prantsuse pressi saate peaaegu igale poole kaasa võtta. Saate selle kergesti pagasisse pakkida, nii et saate igal pool suurepärase kohvi valmistada.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles