Köögirätikud on köögis peamised abilised, kui on vaja midagi puhastada või kuivatada. Seetõttu on väga oluline, et käepärast oleks vaid kvaliteetsed köögirätikud. Üheks kvaliteetsemaks peetakse mikrokiust köögirätikuid, mis tagavad sädeleva köögi puhtuse. Seetõttu on sageli nende rätikute komplekt parim ost, sest pole vaja mõelda, kuidas kiiresti ja tõhusalt kõigest lahti saada.

Filtrid

Mikrokiust rätikute eelised

On raske leida kööki, kus poleks rätikuid, mida kasutatakse erinevate pindade puhastamiseks. Kuid sageli ei vasta olemasolevad rätikud ootustele - nad jätab pesu ajal soovimatuid tükke, ei imendu vedelikke ega eemalda kõiki mustusi. Selle vältimiseks on vajalikud kvaliteetsed rätikud, millest üks on mikrokiudrätikud, millel on kahtlemata eelised:
  • Puhastamine ilma kemikaalideta. Mikrokiust rätikud eemaldavad tõhusalt mustuse, enamiku baktereid ja viiruseid erinevatelt pindadelt, sageli ei ole vaja kasutada ühtegi keemilist vahendit.
  • Sobib mitte ainult pindadele, vaid ka nõudele. Mikrokiust rätikud sobivad nõude puhastamiseks. Oluline on märkida, et nõude puhastamisel sellise rätikuga omandavad nõud erilise sära.
  • Ei jäta tükke. Mikrokiust rätikuga pindade, sealhulgas klaasi puhastamisel ei jää mingeid tüütuid tükke ega muid pesujälgi.
  • Imab niiskust hästi. Mikrokiust rätikud on suurepärased niiskuse imajad. Seega ei pea te muretsema, et pinnad jääksid märjad, puhtad ja säravad.

Mikrokiust rätikute hooldus

Ei ole kahtlust, et mikrokiust rätikud saavad köögis asendamatuks abiliseks. Kuid selleks, et need rätikud oma tööd kõige paremini teeksid, tuleb meeles pidada mõningaid nende hoolduseeskirju:
  • Mikrokiust rätikud tuleks pesta eraldi teistest pesudest, et vältida soovimatute tolmu ja kiudude kinnitumist rätikutele.
  • Mikrokiust rätikuid ei soovitata kuivatada kuivatis ega triikida kõrgel temperatuuril.
  • Soovitatav on omada mitut mikrokiust rätikut - erinevate pindade, klaasi ja nõude puhastamiseks. Parim on kasutada mikrokiust rätikute komplekti, et igast köögi ja kodu nurgast oleks hoolikalt hoolitsetud.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles