Zepter’i klaasid valmistatakse Itaalias ja eristuvad suurepärase koostisega. Nende koostises on kvarts, kaltsium, naatrium, baariumoksiid ja teised ained. Mõnel Zepter’i klaasil on ka kuldseid jalgu. Zepter’i mudelite keeruline mehhanism võimaldab kiiresti ühendada või lahti ühendada klaasiosa ja jalga. Klaasi saab ohutult pesta nii nõudepesumasinas kui ka käsitsi.

Filtrid
Kausid ja šampanjaklaasid võivad olla erinevat tüüpi. Mõned sobivad paremini veinile, teised šampanjale, veel teised viskile või lihtsalt veele. Seetõttu on sobiva variandi valimine oma lemmikjookide põhjal lihtne. Paljude klaasesemete koostis on rikastatud spetsiaalsete lisanditega, mis annavad neile erilise sära. Lisaks tagavad teatud materjalid toote pikaajalise kasutusea. Muidugi on alati parem valida suurem klaaskomplekt, et saaksite nautida maitsvat jooki mitte ainult ise, vaid ka külalisi külalistada. Lisaks soovitatakse pöörata tähelepanu väga lihtsale toote hooldamisele - šampanjaklaase saab pesta eraldi jalgadest nõudepesumasinas või käsitsi. Samal ajal piisab roostevabast terasest jalgade puhastamiseks lihtsalt pehme lapiga pühkimisest. Selline valik iseloomustab usaldusväärsust, lihtsat hooldust ja suurepärast disaini.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles