Kas teile guljaš meeldib? Siis ilmselt teie laual on mitu korda ilmunud maitsvad ja lõhnavad hautatud potid. Pole saladus, et selle erilise roa valmistamiseks on vaja hautamispotte. Spetsiaalsed savinõud hautamiseks võimaldavad köögis katsetada ja valmistada mitmesuguseid guljašeid, nii et saate rõõmustada mitte ainult iseennast, vaid ka oma pere või külaliste mao.

Filtrid

Mis teeb savinõude eriliseks?

"Čenakai" on roog, mis sarnaneb hautatud lihaga ja mida valmistatakse spetsiaalsetes savipotikestes. Tasub märkida, et tekstuuri poolest meenutavad "čenakai" nii hautatud roogasid kui ka suppe ning erinevates riikides valmistatakse seda rooga erinevalt. Kuid olenemata sellest, mitu erinevat "čenakai" retsepti on, võite olla kindel ühes asjas - teil on vaja kvaliteetseid gilinaid potte. Mis teeb gilinaid potte eriliseks? Milles erinevad need nõud teistest pannidest? Vaatame peamisi "čenakai" omadusi:
  • Gilinaid potid eristuvad väikese mahuga - vahemikus 200 kuni 500 ml. Tänu väikesele suurusele kasutatakse ühte gilinaid potti ühe portsjoni roa serveerimiseks.
  • Gilinaid potide peamine funktsioon on toidu hautamine. Siiski tasub teada, et neid gilinaid potte saab kasutada ka toiduvalmistamiseks ahjus või toidu soojendamiseks mikrolaineahjus.
  • Üks peamisi eeliseid gilinaid pottide juures on see, et tänu väikesele nõu suurusele hautatakse köögiviljad hästi ja liha muutub mahlasemaks ja pehmemaks.
  • Oluline on märkida, et gilinaid potid eristuvad oma disaini poolest. Keraamilised potid näevad välja väga autentsed ja esteetilised. Sellised gilinaid potid kaunistavad lauda ning neist süüa on väga maitsev ja nauditav.

Kuidas hoolitseda gilinaid potide eest?

Tasub märkida, et keraamilised potid ei vaja erilist hooldust. Pärast potikeste kasutamist peske neid hoolikalt veega ja nõudepesuvahendiga või seebiga. Kõige olulisem reegel on mitte kasutada purunenud või mõranenud keraamilisi osi sisaldavaid potikesi, kuna see võib põhjustada vigastusi või tervisekahjustusi.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles