Pakume väga originaalseid kingitusi meestele. Need on erinevad alkoholikomplektid. Igal mehel on oma hobi, seega leiate kergesti kingituse vastavalt tema vajadustele. Pudelite kujudena on püstol, bensiinikanister, kruvi, põder, kuulipilduja, arsti või kala, samuti originaalsed klaasid alkoholile, mis sobivad suurepäraselt jahinduse, kalapüügi, autojuhtimise entusiastile. Pudelite mahtu saab valida vahemikus 500 ml kuni 1 liitrini. Komplektide hind jääb vahemikku 30 kuni 39 eurot.

Filtrid
Kingitused jõuludeks, sünnipäevaks või mõneks muuks puhuks võivad sageli olla suur peavalu. Eriti kui soovime üllatada väga originaalse žestiga. Aastatega muutub midagi uut välja mõelda üha keerulisemaks ning tahaksime väga oma armsat inimest rõõmustada. Seetõttu võivad alkoholikomplektid olla suurepärane idee. Eriti hea on see, et saab valida komplekti vastavalt inimese huvidele või hobidele. Nagu teada, on naistel kingituse valimine natuke lihtsam. Samal ajal on meestel tagasihoidlikum maitse ning kingivõimalused on oluliselt piiratumad. Originaalne alkoholikomplekt rikastab nii kodu sisekujundust kui ka pidulikku lauda. Seega, kui otsite jõulukingitust, sünnipäeva või lihtsalt tänutäheks kingitust mehele, vaadake üle pakutavad alkoholikomplektid.
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda saiti sirvides nõustute meie tingimuste ja privaatsusega
EsialgneProfiil
Otsing
Üles